Logo

Jesteś w bezpiecznym
procesie zakupowym

Gwarancja zakupu
oryginalnego produktu

TOTALNA WYPRZEDAŻ!!! 30 opakowań za 30 zł + 20 zł koszt przesyłki

Ta cena to nie pomyłka! Wyprzedajemy całe pudła po terminie "Najlepiej spożyć do 04.2017" Jednak ekstrakt z zielonego jęczmienia, który jest sproszkowany i sterylnie zamknięty w kapsułce oraz pudełku zachowa swoje właściwości na jeszcze długie lata.

Za cenę 30 zł otrzymasz 30 opakowań produktu "Green Barley Slim". W sumie 1800 tabletek, które z powodzeniem wystarczą na bardzo intensywną terapię dla Ciebie i jeszcze kilku osób.

Jak dokonać zamówienia

 • 1. Wyślij email na adres kontakt@greenbarleyslim.pl z zapytaniem o dostępność oferty (zostało tylko kilkanaście zestawów w tak atrakcyjnej cenie, dlatego zamówienia można dokonywać tylko poprzez email)
 • 2. Po potwierdzeniu dostępności prześlij w odpowiedzi na email dane do wysyłki: imię, nazwisko, adres i numer telefonu dla kuriera.
 • 3. Opłać zamównienie (50 zł) przelewem na konto: E-BIO LABS Sp. z o.o., ul. Fordońska 353, 85-766 Bydgoszcz, 49 1140 2004 0000 3902 3206 1452 w tytule przelewu podając swoje imię i nazwisko. Do 24 godzin od otrzymania przelewu kurier wyruszy z przesyłką do Ciebie.

Kupując u nas gwarantujemy

 • Bezpieczeństwo
  Green Barley Slim został skomponowany w 100% z naturalnych składników. Preparat nie uzależnia i nie powoduje jakichkolwiek skutków ubocznych. Główny Inspektor Sanitarny dopuścił nasz produkt do regularnej sprzedaży na terenie UE.
 • Poufność i dyskrecja
  Zamówione produkty zostaną zapakowane w dyskretne, szare opakowanie i dostarczone na podany przez Ciebie adres za pośrednictwem renomowanej firmy kurierskiej.
   
 • Gwarancja satysfakcji
  Pamiętaj, że nic nie ryzykujesz, bo chroni Cię Gwarancja Satysfakcji. Jeśli nie zauważysz u siebie oczekiwanych efektów, możesz zwrócić nierozpoczęte opakowania w ciągu 30 dni. Zwrócimy Ci pieniądze!